فایل ورد مقايسه توجه انتخابي در بيماران مبتلا به دردهاي مزمن عضلاني- اسکلتي و مقايسه آنها با گروه غير بيمار

لینک دانلود

 فایل ورد مقايسه توجه انتخابي در بيماران مبتلا به دردهاي مزمن عضلاني- اسکلتي و مقايسه آنها با گروه غير بيمار دارای 13 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد مقايسه توجه انتخابي در بيماران مبتلا به دردهاي مزمن عضلاني- اسکلتي و مقايسه آنها با گروه غير بيمار  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد مقايسه توجه انتخابي در بيماران مبتلا به دردهاي مزمن عضلاني- اسکلتي و مقايسه آنها با گروه غير بيمار،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد مقايسه توجه انتخابي در بيماران مبتلا به دردهاي مزمن عضلاني- اسکلتي و مقايسه آنها با گروه غير بيمار :
نام کنفرانس، همایش یا نشریه : انديشه و رفتار (روانشناسي كاربردي)

تعداد صفحات :13

درد، یک تجربه حسی- هیجانی است و به عنوان یک تجربه ذهنی می تواند با انواع حالات و اختلالات هیجانی همراه شود. معطوف شدن توجه به سمت محرک های دردناک، یکی از ویژگی های مهم درد به حساب می رود. هدف پژوهش حاضر، بررسی توجه انتخابی در بیماران مبتلا به دردهای مزمن عضلانی- اسکلتی در مقایسه با گروه غیر بیمار بود. بدین منظور 50 بیمار مبتلا به درد مزمن عضلانی- اسکلتی به شیوه در دسترس از بیمارستان امام خمینی و آتیه شهر تهران انتخاب و با 50 نفر فرد سالم از جمعیت عمومی از نظر ویژگی های دموگرافیک همتاسازی و مقایسه شدند. سپس هر دو گروه با آزمون نرم افزاری کاوش- نقطه تصویری مورد آزمون قرار گرفتند. نتایج تحلیل واریانس چندمتغیری، نشان داد که بیماران مبتلا به دردهای مزمن عضلانی- اسکلتی با گروه غیر بیمار در سطوح توجه انتخابی تفاوت معنادار دارند. همچنین تحلیل ها نشان داد که هر دو گروه در توجه به محرک های دردناک متجانس، محرک های دردناک نامتجانس، محرک های شاد متجانس و محرک های شاد نامتجانس، تفاوت معنادار دارند.
كلید واژه: توجه انتخابی، درد، آزمون کاوش- نقطه تصویر

توضیحات بیشتر