فایل ورد مکان يابي مراکز ارائه خدمات رقابتي با هدف کاهش ازدحام ترافيک شهري (مطالعه موردي: مکان يابي مراکز سلامت در شهر اصفهان)

لینک دانلود

 فایل ورد مکان يابي مراکز ارائه خدمات رقابتي با هدف کاهش ازدحام ترافيک شهري (مطالعه موردي: مکان يابي مراکز سلامت در شهر اصفهان) دارای 25 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد مکان يابي مراکز ارائه خدمات رقابتي با هدف کاهش ازدحام ترافيک شهري (مطالعه موردي: مکان يابي مراکز سلامت در شهر اصفهان)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد مکان يابي مراکز ارائه خدمات رقابتي با هدف کاهش ازدحام ترافيک شهري (مطالعه موردي: مکان يابي مراکز سلامت در شهر اصفهان)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد مکان يابي مراکز ارائه خدمات رقابتي با هدف کاهش ازدحام ترافيک شهري (مطالعه موردي: مکان يابي مراکز سلامت در شهر اصفهان) :
نام کنفرانس، همایش یا نشریه : مديريت توليد و عمليات

تعداد صفحات :25

توزیع کالا و خدمات در سطح شهرها از اهمیت زیادی برخوردار است. انتخاب مکان های مناسب جهت استقرار مراکز ارائه خدمات در سطح یک شهر هم می ‌تواند کمک بزرگی به شهروندان جهت دسترسی راحت و سریع به این خدمات باشد و هم بار ترافیکی ناشی از این گونه سفرها در سطح آن شهر را کاهش دهد. متاسفانه نبود برنامه ریزی صحیح شهری در گذشته، باعث شده تا ساختار بسیاری از شهرهای جهان، به گونه ای نادرست شکل گرفته و مراکز ارائه خدمات در آنها در مکان های نامناسبی استقرار یابند. از آنجا که بخش عظیمی از این مراکز توسط بخش خصوصی احداث گشته و جابجایی آنها به دلایل مختلف همچون دلایل قانونی مشکل است، نیاز است که بخش دولتی با احداث مراکزی جدید در مکان هایی با قابلیت رقابت بالا به جذب مشتریان این مراکز خصوصی بپردازد. در این مقاله، انتخاب مکان‌ هایی جهت احداث مراکز ارائه خدمت جدید مورد بررسی قرار می ‌گیرد. این مکان ها به گونه ای انتخاب می شوند که اهدافی خاص همچون دسترسی سریع و آسان متقاضیان دریافت خدمات به آنها فراهم آمده، و معضلات ترافیکی ناشی از این گونه سفرها در سطح شهرها کاهش یابد. در این ارتباط، مدلی برای مكان یابی مراکز با محدودیت ظرفیت، طراحی شده و سپس یک الگوریتم شبیه سازی تبریدی موازی برای حل این مدل ارائه گردیده است. در پایان، الگوریتم پیشنهادی برای تعیین مکان های مراکز سلامت در شهر اصفهان استفاده گردیده و کارایی آن مورد بررسی قرار گرفته است. نتایج به دست آمده نشان از دقت و سرعت الگوریتم یاد شده در تعیین مکان های مراکز سلامت در شهر اصفهان دارد.
كلید واژه: مکان یابی رقابتی، الگوریتم شبیه سازی تبریدی موازی، مکان یابی مراکز سلامت

توضیحات بیشتر