فایل ورد بررسي تطبيقي ابزار سرمايه گذاري پرمخاطره اسلامي (IVC) با ديگر ابزارهاي مشابه در بازارهاي اسلامي و غيراسلامي

لینک دانلود

 فایل ورد بررسي تطبيقي ابزار سرمايه گذاري پرمخاطره اسلامي (IVC) با ديگر ابزارهاي مشابه در بازارهاي اسلامي و غيراسلامي دارای 33 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد بررسي تطبيقي ابزار سرمايه گذاري پرمخاطره اسلامي (IVC) با ديگر ابزارهاي مشابه در بازارهاي اسلامي و غيراسلامي  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد بررسي تطبيقي ابزار سرمايه گذاري پرمخاطره اسلامي (IVC) با ديگر ابزارهاي مشابه در بازارهاي اسلامي و غيراسلامي،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد بررسي تطبيقي ابزار سرمايه گذاري پرمخاطره اسلامي (IVC) با ديگر ابزارهاي مشابه در بازارهاي اسلامي و غيراسلامي :
نام کنفرانس، همایش یا نشریه : پژوهشهاي اقتصادي ايران

تعداد صفحات :33

هنگامی که بازارهای مالی در اقتصاد کنونی برای تامین مالی با تنگناهایی روبرو هستند، رویکرد استفاده از ابزارهای جدید تامین مالی می تواند کمک شایانی به اقتصاد طرح ها و پروژه ها نماید. در این میان، سرمایه گذاری در طرح های پرمخاطره با موانع بیشتری روبرو است؛ به طوری که ساختارهای حمایتی از این گونه طرح ها نیز ضعیف است. در این شرایط ایجاد سازوکار حمایتی منطبق با اصول و مبانی اسلامی در کشورهای اسلامی نیز یکی دیگر از اقداماتی است که بایستی در عقد قراردادهای سرمایه گذاری روی طرح ها و پروژه های پرمخاطره لحاظ گردد. همین امر بر رعایت استانداردهای بیشتر در این گونه قراردادها می افزاید. در این میان شرکت ها و سازمان های گوناگونی در دنیا روی سرمایه گذاری پرمخاطره با رویکرد اسلامی متمرکز شده اند که توانسته اند ساختارهای جدیدی را نیز عرضه نمایند. این مقاله به بررسی تطبیقی این موضوع از دو دیدگاه روند جاری در دنیا و کشورهای اسلامی می پردازد.
كلید واژه: سرمایه گذاری پرمخاطره اسلامی، صندوق سرمایه گذاری

توضیحات بیشتر