فایل ورد مقايسه مدل هاي مختلف رئولوژي لجن هاي فعال در تانک ته نشيني ثانويه استوانه اي شيبدار به کمک مدلسازي CFD

لینک دانلود

 فایل ورد مقايسه مدل هاي مختلف رئولوژي لجن هاي فعال در تانک ته نشيني ثانويه استوانه اي شيبدار به کمک مدلسازي CFD دارای 16 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد مقايسه مدل هاي مختلف رئولوژي لجن هاي فعال در تانک ته نشيني ثانويه استوانه اي شيبدار به کمک مدلسازي CFD  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد مقايسه مدل هاي مختلف رئولوژي لجن هاي فعال در تانک ته نشيني ثانويه استوانه اي شيبدار به کمک مدلسازي CFD،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد مقايسه مدل هاي مختلف رئولوژي لجن هاي فعال در تانک ته نشيني ثانويه استوانه اي شيبدار به کمک مدلسازي CFD :
نام کنفرانس، همایش یا نشریه : جداسازي و پديده هاي انتقال (دانشكده مهندسي)

تعداد صفحات :16

تانک های ته نشینی ثانویه در فرآیند تصفیه فاضلاب به روش لجن فعال به منظور جداسازی آب تصفیه شده از توده بیولوژیکی خروجی از تانک هوادهی، مورد استفاده قرار می گیرند. در این تحقیق یک مدل تک فازی، دو بعدی و ناپایا به منظور پیش بینی توزیع غلظت و سرعت در تانک های ته نشینی ثانویه ارائه و حل شد. نتایج تطابق خوبی با داده های تجربی نشان داد. با توجه به غیرنیوتنی بودن لجن های فعال و تاثیر آنها بر میدان جریان به دست آمده، مدل های ویسکوزیته همچون بینگهام، کازن، هرشل بالکلی تعمیم یافته، بوکیل و ویسکوزیته ثابت آب در مدلسازی استفاده شد و نتایج حاصل از آنها مورد مقایسه قرار گرفت. نتایج به دست آمده از مدل های مختلف نشان می دهد که مدل های غیرنیوتنی، تاثیر بسزایی بر محاسبه توزیع غلظت و سرعت دارند. مدل های بینگهام و کازن به دلیل ارائه کردن تنش های برشی بالاتر نسبت به سایر مدل ها، ارتفاع توده لجن را بیشتر از حد واقعی تخمین می زنند و نتایج قابل قبولی را ارائه نمی دهند.
كلید واژه: فاضلاب، لجن فعال، دینامیک سیالات محاسباتی، سیال غیرنیوتنی، تانک ته نشینی

توضیحات بیشتر