فایل ورد بازيافت اورانيوم از پسماند جامد رآکتور فلوريناسيون کارخانه فرآوري اورانيوم با استفاده از روش استخراج با حلال، (يادداشت پژوهشي)

لینک دانلود

 فایل ورد بازيافت اورانيوم از پسماند جامد رآکتور فلوريناسيون کارخانه فرآوري اورانيوم با استفاده از روش استخراج با حلال، (يادداشت پژوهشي) دارای 17 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد بازيافت اورانيوم از پسماند جامد رآکتور فلوريناسيون کارخانه فرآوري اورانيوم با استفاده از روش استخراج با حلال، (يادداشت پژوهشي)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد بازيافت اورانيوم از پسماند جامد رآکتور فلوريناسيون کارخانه فرآوري اورانيوم با استفاده از روش استخراج با حلال، (يادداشت پژوهشي)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد بازيافت اورانيوم از پسماند جامد رآکتور فلوريناسيون کارخانه فرآوري اورانيوم با استفاده از روش استخراج با حلال، (يادداشت پژوهشي) :
نام کنفرانس، همایش یا نشریه : جداسازي و پديده هاي انتقال (دانشكده مهندسي)

تعداد صفحات :17

در این تحقیق پارامترهای عملیاتی بازیافت اورانیوم از پسماند راکتور فلوریناسیون کارخانه فرآوری اورانیوم با استفاده از روش استخراج حلالی بصورت تجربی بررسی گردید. پارامترهای مورد بررسی عبارت بودند از دما، زمان تماس، نوع رقیق کننده، غلظت اسید و غلظت اولیه اورانیوم موجود در محلول آزمایش های استخراج در محدوده غلظت اورانیوم 450 تا 2200 میلی گرم بر لیتر با نسبت فاز آلی به آبی 2 انجام گردید. آزمایش ها در دماهای مختلف انجام شده و نتایج نشان داد که در پایین ترین دما درصد استخراج اورانیوم دارای بیشترین مقدار می باشد. در آزمایش ها از رقیق کننده های مختلف استفاده شد و نتایج نشان داد که استخراج با رقیق کننده کروزن در مقایسه با رقیق کننده های دیگر دارای بالاترین مقدار می باشد. آزمایش های عاری سازی با استفاده از عاری کننده های مختلف صورت گرفت و نتایج تجربی نشان داد که محلول 1.5 مولار اسید فسفریک موجب بالاترین بازیافت اورانیوم در فرآیند عاری سازی می شود.
كلید واژه: اورانیوم، استخراج با حلال، تری بوتیل فسفات، پسماند جامد

توضیحات بیشتر