فایل ورد گزارش يک مورد مرگ نادر ناشي از آنفلوانزاي نوع H1N1 در يک کودک سه ساله در شهر ياسوج - 1388 (گزارش مورد)

لینک دانلود

 فایل ورد گزارش يک مورد مرگ نادر ناشي از آنفلوانزاي نوع H1N1 در يک کودک سه ساله در شهر ياسوج - 1388 (گزارش مورد) دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد گزارش يک مورد مرگ نادر ناشي از آنفلوانزاي نوع H1N1 در يک کودک سه ساله در شهر ياسوج - 1388 (گزارش مورد)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد گزارش يک مورد مرگ نادر ناشي از آنفلوانزاي نوع H1N1 در يک کودک سه ساله در شهر ياسوج - 1388 (گزارش مورد)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد گزارش يک مورد مرگ نادر ناشي از آنفلوانزاي نوع H1N1 در يک کودک سه ساله در شهر ياسوج - 1388 (گزارش مورد) :
نام کنفرانس، همایش یا نشریه : ارمغان دانش

تعداد صفحات :9

زمینه و هدف: گونه H1N1 ویروس آنفلوانزا یکی از گونه های بسیار مسری آنفلوانزا است. هدف این مطالعه، معرفی یک مورد نادر مرگ ناشی از ویروس H1N1 در یک کودک سه ساله بود.معرفی بیمار: در اواخر مهرماه سال 1388 پسر بچه سه ساله ساکن شهر یاسوج با شکایت اصلی تهوع و استفراغ به اورژانس بیمارستان امام سجاد (ع) یاسوج مراجعه نمود. علایم به صورت ناگهانی شروع شده و سابقه ای از بیماری های زمینه ای یا حتی علایم سرماخوردگی نیز نداشت. شرح حالی از تروما یا مسمومیت نیز ذکر نشد. حین اقدام به دادن اکسیژن و گرفتن رگ، کودک ناگهان دچار کاهش سطح هوشیاری و ایست قلبی تنفسی گردید و علی رغم انجام اقدامات احیاء، فوت نمود. با توجه به سیر برق آسا و نامشخص بودن علت فوت و شک اولیه پزشک به عفونت آنفلوانزای H1N1 در فاصله کمتر از یک ساعت از زمان مرگ با لحاظ شرایط خاص، نمونه جهت کشت فرستاده شد و جواب کشت از نظر H1N1 مثبت گزارش شد.نتیجه گیری: با توجه مرگ ناگها نی کودک فوق به علت ابتلا به آنفلوانزا نوع H1N1، به نظر می رسد، لازم است در زمان شیوع آنفلوانزا، با دقت و وسواس بیشتری کودکان کم سن وسال تحت بررسی ویژه و درمان قرار گیرند.
كلید واژه: آنفلوانزای H1N1، مرگ، کودک

توضیحات بیشتر